چاپ        ارسال به دوست

فراخوان نوزدهمین فستيوال نوآوری­‌های صنعت کشاورزی

فراخوان نوزدهمین فستيوال نوآوری­‌های صنعت کشاورزی

مركز فن‌بازار ملي‌ايران (پارك فناوري پرديس) با نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی تهران، و با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست‌جمهوري پس از برگزاري موفق 18 دوره فستيوال نوآوري در سراسر کشور در نظر دارد نوزدهمین فستيوال نوآوري‌هاي صنعت کشاورزی در حاشیه هفتمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی تهران، در دی­ماه سال جاری برگزار نمايد.

 

این فستيوال تخصصي به منظور تجاری‌سازی‌ نوآوری‌های حوزه نهاده­‌های کشاورزی با حضور سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان این حوزه برگزار می­شود.

اختراعات حائز شرايط، پس از طي فرآيند ارزيابي و انتخاب در روز برگزاری فستیوال به مخاطبان معرفي شده و زمينه تعامل بين طرفين با برگزاري جلسات رودررو فراهم مي­شود.

مخترعان، فناوران و استارت­آپ­‌هایی كه تمايل به حضور در اين فستيوال را دارند، مقتضي است فرم‌ ثبت‌نام را از دريافت و پس از تكميل حداكثر تا 10 دی 98 به آدرس پست الكترونيك agricultech@techmart.ir ارسال نمايند.

 

سرمایه‌­گذاران، تولیدکننده­‌گان و علاقه­‌مندان به حضور در این رویداد می­توانند از طریق لینک https://evnd.co/8jZrc جهت ثبت نام اقدام نمایند.

 

*   *   *   *   *

 

متقاضيان مي‌توانند براي كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص به سايت فستيوال به نشاني www.techmart.ir مراجعه نموده و يا با شماره‌ی 28428709 -021 ، شرکت نورآتیه ساز البرز تماس حاصل نمايند.


١٦:١٣ - دوشنبه ٢ دی ١٣٩٨    /    عدد : ١٥٥٥    /    تعداد نمایش : ٥٧٣خروج
مناسبت ها

پیوندها