چاپ        ارسال به دوست

پیام معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به مناسبت بیست و هفتم اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی

 

به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور متن این پیام بدین شرح است:

 اهمیت نقـش روابط عمومی به عنوان نهادی بنیادی در نظام مدیریتی تا حدی است که هیچ سازمانی خود را فارغ از تشکیلات و مجموعه روابط عمومی نمی بیند و امروزه از روابط عمومی به عنوان یک نهاد شبـه مدنی در جهـت تسهیل ارتباطات دو جانبـه یاد می شود.

خوشبختانه با گذشت نیم قرن از پایه گذاری این علم در ایران، ماهیت این حرفه از تشریفات و تبلیغات فراتر رفته و به مرحله مدیریت ارتباطات تغییر یافته است.

بدیهی است سازمان های پیشرو با نگاهی استراتژیک به مدیریت ارتباطات و تطبیق آن با اهداف و برنامه های اصلی خود، بهترین بهره را از پشتیبانی های ارتباطی جهت نیل به اهداف خواهند برد و تردیدی نیست در فقدان چنین نظام منسجم ارتباطی، تهدیدات و مشکلات در اشکال جدیدتری در دوره های مختلف ظهور و بروز پیدا می کنند.

در حال حاضر نگاه نوین به جایگاه روابط عمومی در کشور می‌تواند گام‌های بلندی را در حرکت روبه رشد نظام ارتباطی و روابط عمومی درکشور بردارد و این علم، حرفه و فن تخصصی را در جایگاه و منزلت واقعی خویش قرار دهد.

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، بدینوسیله روز ارتباطات و روابط عمومی را به دست اندرکاران پرتلاش این عرصه تبریک و تهنیت عرض نموده و نهایت مساعی خود را به جهت استقرار یک نظام ارتباطی پویا و اثر بخش در راستای تسهیل خدت رسانی و جلب مشارکت جهت ارائه خدمات مطلوب به مردم عزیز کشورمان به کار خواهد بست.

 


٠٨:٢٣ - يکشنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ٢٤٥    /    تعداد نمایش : ٣٢٢٨مناسبت ها

پیوندها