چاپ        ارسال به دوست

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان در مراسم تقدیر و معارفه رئیس منطقه ثبت غرب خاطر نشان کرد: تکریم ارباب رجوع با تکریم کارمند حاصل می‌شود

به گزارش روابط عمومی ثبت اسناد و املاک استان اصفهان؛ علی بهبهانی در ابتدا با ابراز خرسندی از شرکت در این آئین و حضور در جمع همکاران خاطرنشان کرد: ثبت استان اصفهان تمام توان خود را در حوزه زیرساخت‌ها به کار گرفته است. وی افزود: بحمدلله درسالهای اخیر اقدامات مؤثر و چشمگیری در حوزه احداث و بهبود وضعیت ساختمان‌ها صورت گرفته است که همگی شاهد این موضوع بوده‌ایم. بهبهانی ادامه داد: علی‌رغم به ثمر نشستن این اقدامات هنوز هم ساختمان برخی از واحدهای ثبتی منجمله اداره ثبت غرب از وضعیت مطلوبی برخوردار نیست. وی ابراز امیدواری کرد: براساس پیگیری‌های صورت گرفته در آینده شاهد رفع مشکلات موجود در فضای اداری این اداره نیز خواهیم بود.

مدیر کل ثبت استان اصفهان با تقدیر از فعالیت‌های علیرضا حیدری رئیس سابق اداره ثبت منطقه غرب اصفهان، خصوصیاتی همچون اخلاص و صداقت در رفتار، انضباط کاری و تعهد در عمل را از مهم ترین ویژگی‌های اخلاقی ایشان نام برد. حسن برخورد با مراجعین و افزایش انگیزه کارکنان اداره ثبت منطقه غرب را از دست آوردهای مدیریت رئیس سابق این اداره عنوان کرد. بهبهانی تأکید کرد: ما در مجموعه ثبت استان اگر نتوانیم احترام متقابل به یکدیگر را نهادیه کنیم و درک متقابلی از شرایط نداشته باشیم، آمار عملکرد بدون رعایت اصول اخلاقی نیز برایمان اهمیتی ندارد. وی با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع با تکریم کارمند حاصل می‌شود، اقدامات صورت گرفته در حوزه مسائل معیشتی همکاران را مهم ارزیابی نمود. مدیر کل ثبت استان در ادامه به تشریح اهداف، فعالیت‌ها و برنامه‌های آینده شرکت تعاونی مصرف پرداخت.

بهبهانی با بیان این حدیث از رسول مکرم اسلام(ص) که می‌فرمایند: «سیدها خادمها» یعنی بزرگ شما خادم شماست، از پیگیری‌های انجام شده خود در سازمان ثبت، قوه قضائیه، مجلس شورای اسلامی و سایر سازمان‌های ذیربط جهت جذب اعتبارات سخن گفت و این تلاش مضاعف را موجب خدمت بهتر و بیشتر به مردم و ارتقاء سطح آرامش همکاران توصیف کرد. بهبهانی از بازسازی ساختمان سابق ادارات ثبت مناطق شمال و شرق اصفهان در آینده خبر داد و گفت: امیدواریم با جذب اعتبارات لازم بتوانیم از این دو ساختمان برای سایر ادارات که محل آن استیجاری استفاده نماییم. وی با تأکید بر اینکه احترام به همکاران بر هر آمار کاری اولویت دارد فراهم نمودن امکانات، تجهیزات و فضای مناسب اداری را گامی مهم در حفظ آرامش کارمندان دانست.

مدیر کل ثبت استان اصفهان در پایان برای ابوالفضل شهریاری رئیس جدید اداره ثبت منطقه غرب آرزوی سلامتی و موفقیت نمود و گفت: ایشان قبلاً در جایگاه معاون این اداره قرار داشته و با مسائل ثبتی این واحد آشنا هستند، که امیدواریم بتوانند همانند رئیس سابق اداره ثبت غرب به مردم خدمت نمایند.


١٤:٢٨ - دوشنبه ١٥ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٢    /    تعداد نمایش : ٨٤٤٤مناسبت ها

پیوندها